Pomoc granicy

with Brak komentarzy
Szanowni Państwo,
W związku z obecną, wyjątkowo trudną sytuacją na naszej wschodniej rubieży, na której służą funkcjonariusze Straży Granicznej, broniąc niepodległości i suwerenności Naszej Ojczyzny, zwracamy się do Was o wsparcie finansowe dla Fundacji „BEZGRANICZNI”
Sytuacja staje się coraz bardziej napięta wraz z nasilającą się presją migracyjną, nie tylko samych migrantów, ale i służb białoruskich. Już prawie codziennie słyszymy, nie tylko z mediów przedstawiających sytuację z granicy, ale również z relacji naszych kolegów ochraniających granice RP, o niebezpiecznych procederach osób usiłujących nielegalnie przekroczyć linie granicy państwa. Dodatkowo nasilająca się epidemia Covid-19 i zagrożenia związane z nią nie ułatwiają pełnienia służby w sposób bezpieczny dla samych funkcjonariuszy. Z otrzymanych od Państwa środków zostaną zakupione niezbędne przedmioty pierwszej pomocy przedmedycznej (osobiste apteczki) oraz przedmioty (m.in. odzież termo aktywna, batony proteinowe), które pomogą w skuteczniejszej ochronie Naszej Ojczyzny przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji oraz Żołnierzy Wojska Polskiego. Obecnie do ochrony naszej granicy skierowanych jest około 15 tysięcy funkcjonariuszy i żołnierzy, którzy zabezpieczają Nasz kraj bezustannie.
Fundacja „BEZGRANICZNI” została powołana w 2018 r. przez Zarząd Oddziałowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej, a w jej Zarządzie znajdują się osoby będące funkcjonariuszami Straży Granicznej, dlatego jak nikt inny znamy problemy, a zarazem potrzeby, z jakimi borykają się funkcjonariusze naszej formacji.
Gwarantujemy, że otrzymana pomoc zostanie przekazana bezpośrednio do tych właśnie funkcjonariuszy i żołnierzy, którzy służą obecnie w bezpośredniej ochronie Rzeczpospolitej Polskiej nawet z narażeniem życia. Możemy zapewnić, że również za zgodą Państwa, w razie udzielenia wsparcia złożymy oficjalne podziękowania w obsługiwanych przez nas kanałach informacyjnych (strona internetowa oraz media społecznościowe). Wpłaty należy kierować bezpośrednio na konto fundacji „Bezgraniczni” 51 1240 5211 1111 0010 9585 9407 z dopiskiem pomoc granicy.